پیامک و متنسرگرمی

پیام و متن تبریک روز ایمنی حمل و نقل مبارک ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ + عکس و پوستر

روز ایمنی حمل و نقل در ایران، هر ساله هفتم اردیبهشت ماه جشن گرفته شده و دستگاه‌های دولتی و خصوصی تلاش می‌کنند تا با ارسال پیام‌های رسمی، این روز را به همه تلاش‌گران این حوزه تبریک بگویند. در ادامه، چند مورد از جدیدترین و زیباترین پیام های تبریک مخصوص این روز را برای شما آماده کرده‌ایم.

حمل و نقل، یکی از مهم‌ترین محورها در توسعه شهری به حساب می‌آید و استفاده از سیستم‌های درست و در کنار ایمنی بخشیدن به آنها، کمک می‌کند تا همه مردم، زندگی سالم‌تر و راحت‌تری داشته باشند. در این بخش از تقویم نگار رنگ فردا، می‌خواهیم کمی در مورد این روز صحبت کرده و جدیدترین پیام های تبریک مخصوص آن را نیز در اختیارتان قرار دهیم.

روز ایمنی حمل و نقل

روز ایمنی حمل و نقل چیست؟

حمل و نقل بدون در نظر گرفتن موارد ایمنی، نه‌تنها موجب پیشرفت نشده، بلکه می‌تواند مشکلات بسیار زیادی را هم برای مردم به همراه داشته باشد.

در پاسخ به این سوال که روز ایمنی حمل و نقل چیست، باید بگوییم که در تقویم رسمی ایران، به منظور فرهنگ‌سازی در راستای افزایش ایمنی حمل‌ونقل در شبکه‌های مختلفی دریایی، هوایی و زمینی، 7 اردیبهشت را بر همین اساس نام‌گذاری کرده‌اند تا گامی هرچند کوچک، در پیشرفت کشور در این حوزه برداشته باشند.

7 اردیبهشت روز ایمنی حمل و نقل مبارک باد!

متن تبریک روز ایمنی حمل و نقل مبارک

اگر به دنبال چند پیام جذاب برای این روز هستید، در ادامه چند مورد کوتاه را می‌توانید پیدا کنید. توجه داشته باشید که پیامک یا اس ام اس تبریک زیادی برای این روز وجود ندارد و اگر موارد زیر برای شما کاربردی نبود، باید خلاقیت خودتان را چاشنی آنها کنید.

فرا رسیدن هفتم اردیبهشت، روز ملی ایمنی حمل و نقل را به تمامی دست اندرکاران این حوزه تبریک می‌گوییم

******************************

امروز بهانه‌ای شد تا بگیم دست همه اونایی که شب و روز دارن برای تامین امنیت جاده‌های هوایی و زمینی تلاش می‌کنند، درد نکنه؛ خدا عمرتون بده

******************************

هفته ایمنی حمل و نقل را به پرچمداران حمل و نقل کشور و تلاشگران این عرصه تبریم می‌گوییم

پوستر و عکس روز ایمنی حمل و نقل

اگر به تصاویر، عکس‌ها و همچنین پوستر ایمنی حمل و نقل احتیاج داشته باشید هم موارد زیر می‌توانند حسابی به شما کمک کنند.

محمد قاسمی

امید به آینده، پررنگ‌ترین چیزیه که زندگی رو جذاب می‌کنه. من به آینده بسیار امیدوارم و می‌خوام «رنگ فردا» رو در قالب قلمم، به تصویر بکشم. رنگ فردا، قطعا جذاب‌تر از همیشه خواهد بود ...

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

متاسفیم، لطفا افزونه‌ها و نرم‌افزارهای مسدودکننده تبلیغات خود را غیر فعال کنید یا سایت ما را در لیست سفید قرار بدین :(