تبلیغات

رنگ فردا به آدرس Rangefarda.ir، یکی از مجله‌های جدید در حوزه سبک زندگی و سرگرمی است که از زمستان 1402، فعالیت خود را آغاز کرده و در مدت زمانی کوتاه توانسته ماهانه بیش از 15 هزار بازدیدکننده داشته باشد. در حال حاضر، این آمار با کمتر از 60 پست وبلاگی به دست آمده و با افزایش تعداد مطالب، میزان بازدید هم به صورت تصاعدی افزایش پیدا خواهد کرد. مطابق با آخرین آمار سرچ کنسول (17 اردیبهشت 1403)، بازدید روزانه و ثابت سایت به بالاتر از 500 رسیده است که برای سایتی با این حجم نوشته، احتمالا شگفت‌انگیز باشد.

به واسطه لینک‌سازی قوی برای سایت نیز هم‌اکنون اعتبار دامنه (DA) سایت، برابر با 31 است؛ در نتیجه، با ثبت تبلیغات در سایت می‌توانید لینک‌های باکیفیت و قوی را به صورت دائمی برای وب‌سایت خود دریافت کنید.

مزایای تبلیغ در رنگ فردا

به واسطه چشم‌انداز بزرگی که پیش روی این مجله بوده و همچنین دانش مدیران برای توسعه و ارتقای جایگاه آن، تبلیغات در رنگ فردا می‌تواند فرصتی استثنائی باشد. به علاوه، ما به صورت شبکه‌ای فعالیت داشته و در دیگر سایت‌های خود نیز امکان انجام تبلیغات برای شما را داریم.

توجه داشته باشید که ماژول تشخیص فعال بودن افزونه‌های محبوب مسدودکننده تبلیغات (Ad-Block) در رنگ فعال است و وب‌سایت برای افرادی که از این افزونه‌ها استفاده می‌کنند، نمایش داده نخواهد شد تا زمانی که افزونه یا افزونه‌های خود را غیر فعال کنند. خوشبختانه، مطالب سایت هم به اندازه‌ای مفید هستند که کاربر، مجبور به غیر فعال کردن افزونه خود شود؛ این یعن افزایش بازدید سایت و به‌تبع آن، افزایش بازدهی تبلیغات شما.

انواع تبلیغات در رنگ فردا

در رنگ فردا، پلن‌های تبلیغاتی بسیار متنوعی وجود دارد که در پایین، به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • رپورتاژ (با امکان دریافت لینک فالو دائمی)
  • بک لینک
  • بنری (در بخش‌های مختلف سایت اعم از هدر، فوتر، سایدبار، داخل مطالب و …)
  • پاپ‌آپ

رزرو تبلیغات در رنگ فردا

رنگ فردا، تمامی انواع تبلیغات از جمله رپورتاژ، بنری، بک لینک، پاپ‌آپ، بین متنی و … را متناسب با نیاز صاحبان کسب‌وکارها انجام می‌دهد. علاقه‌مندان می‌‌توانند جهت ثبت سفارش تبلیغات، از طریق شماره 09212810468 با ما ارتباط باشند.

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

متاسفیم، لطفا افزونه‌ها و نرم‌افزارهای مسدودکننده تبلیغات خود را غیر فعال کنید یا سایت ما را در لیست سفید قرار بدین :(